Aktualności Urzędu Miejskiego w Bytowie

Aktualności Urzędu Miejskiego w Bytowie
 1. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych konsultacji podczas dyżuru w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI).
 2. Burmistrz Bytowa zaprasza mieszkańców gminy Bytów na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, 4 grudnia 2023 r. o godz. 15:00 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie.
 3. W związku z nadchodzącym sezonem zimowym 2023/2024 zachęcamy do zapoznania się z Komunikatami Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bytowie.
 4. Koło Gospodyń Wiejskich „Pomyszczanki” serdecznie zaprasza na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w niedzielę, 3.12.2023 r. w godz. 9:30-16:00 na sali wiejskiej w OSP.
 5. Forum do wymiany pomysłów i budowy trwałych, społecznych inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju naszego regionu.
 6. Muzeum Zachodniokaszubskie zaprasza na warsztaty obsługi smartfona.
 7. KGW „Rekowianki" wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają na kiermasz świąteczny charytatywny dla Kacpra i Igora Hefta.
 8. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytowie po zapoznaniu się z wynikami badań próbek wody pobranych w dniu 22.11.2023 roku, informuje, że woda pochodząca z Wodociągu Publicznego Mądrzechowo, gm. Bytów jest zdatna do spożycia przez ludzi.
 9. W piątek, 24.11.2023 r. w Wydziale Spraw Rolnych i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Bytowie odbyło się spotkanie edukacyjne z zakresu prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi.
 10. Burmistrz Bytowa informuje, że został ogłoszony konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego:
 11. W tym roku już po raz siódmy klub sportowy Canicuła Bytów otrzymał dofinansowanie z rządowego PROGRAMU KLUB 2023 Ministerstwa Sportu i Turystki na prowadzenie zajęć i zakup sprzętu.
 12. Burmistrz Bytowa informuje o możliwości wskazania przez organizacje pozarządowe osób do prac w komisjach konkursowych opiniujących oferty/projekty na realizację zadań publicznych w 2024 r.
 13. W poniedziałek, 27 listopada 2023 r. o godz. 17:30 w Zagrodzie Styp-Rekowskich w Płotowie odbędzie się promocja monografii "Granica polsko-niemiecka na Pomorzu (1920-1939): historia – pamięć – ślady w przestrzeni".
 14. Zapraszamy wszystkich miłośników nordic walkingu na kolejny otwarty trening, który odbędzie się w niedzielę, 26 listopada 2023 r.
 15. Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni prognozuje:
 16. To największa zimowa impreza wielodyscyplinowa na Pomorzu w dziedzinie turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, kajakowej oraz motorowej organizowana corocznie od 15 lat przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.
 17. Burmistrz Bytowa informuje, że zostały ogłoszone konkursy ofert na wykonanie zadań publicznych Gminy Bytów w 2024 r.:
 18. W dniu 17 listopada 2023 r. został uruchomiony powszechny, bezpłatny rejestr zastrzeżeń numeru PESEL.
 19. Informujemy, że Gmina Bytów jako jedna z 89 w Polsce otrzymała dofinansowanie na doposażenie gminnej pracowni komputerowej. 20 listopada 2023 r. podpisano umowę o powierzeniu grantu w ramach projektu grantowego "miniPAKT - gminne pracownie komputerowe" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
 20. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytowie po zapoznaniu się z wynikami badań próbek wody z wodociągu publicznego Mądrzechowo gm. Bytów, zaopatrujący w wodę miejscowość Mądrzechowo, stwierdził brak przydatności wody do spożycia przez ludzi.

Kultura

ZAPRASZAMY W MASECZKACH NA WERNISAŻ WYSTAWY ŚLADY W SOBOTĘ 27 CZERWCA O GODZINIE 17:00

Więcej…

Historia

Turystyka

Zabytki Bytowa

Szybkie omówienie co jest w miescie

Religia

Sport

Atak Wilka na rekord dystansu Ironman już 23 maja

Pasjonaci sportu w grupie kilkudziesięciu tysięcy, będą obserwować bicie rekordu świata na koronnym dystansie triathlonu? Oczywiście, że

Więcej…

Samorząd

Styl życia

Czas wolny

Rodzinny grill Tradycji

W poniedziałek 1 maja na godzinę 16:00 zapraszamy na tradycyjne nieszpory ze święta świętych apostołów Filipa i Jakuba. Po nich zapraszamy na

Więcej…