Okręgu nr 26 obejmuje: część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz

miast na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk.

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na     Nazwisko i imiona
liście

1    BIERNACKI Marek
2    TOCZEK Marek Jerzy
3    SZATKOWSKI Radosław Jan
4    ELZANOWSKI Czesław Andrzej
5    TKACZYK Jerzy Andrzej
6    LESNER Łukasz Jan
7    MASZLUCH Mirosław Józef
8    GRUCHAŁA Michał Rajmund
9    GNIAZDOWSKA Elżbieta
10   BUJANOWICZ Krzysztof Robert
11   PRUSZAK Krzysztof Ludwik
12   SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria
13   ZAWADZKI Leszek Andrzej
14   MIKOŁAJCZYK Anna
15   KELIŃSKI Tadeusz
16   MARKOWSKA Irena Maria
17   ZARZECKI Krzysztof Józef
18   ZIELIŃSKA Danuta
19   LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika
20   KAMROWSKA Marta Karolina
21   KONCZANIN Bogusława
22   KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej
23   PIANKOWSKA Bożena Barbara
24   KACZMAREK Jacek Piotr
25   PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław
26   DORNIAK Krystyna Stefania
27   KUPCEWICZ Janusz Bogdan nauczyciel
28   MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek

 

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na     Nazwisko i imiona
liście

1    HORAŁA Marcin Michał
2    MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj
3    MÜLLER Piotr Józef
4    ŚNIADEK Janusz
5    ZWIERCAN Małgorzata Grażyna
6    ZARUDZKI Ryszard Janusz
7    SROKA Magdalena Joanna
8    ŁUCZYK Mariusz Wojciech
9    KARCZEWSKI Piotr Mariusz
10   DAMBEK Roman Witold
11  TREDER Adam
12   DREWA Marcin Paweł
13   WETTA Krzysztof Adam
14   MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna
15   STOLARCZYK Paweł
16   LEYK Andrzej
17   BUNIOWSKA Wiesława Barbara
18   LIS Anna
19   BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga
20   KUŻOWNIK Jan
21   BIROSZ Mariusz Krzysztof
22   TOBOLSKA Monika
23   WAŃTUCHOWICZ Anna Marta
24   BYSTRON Andrzej Grzegorz
25   KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna
26   KURZELEWSKA Arleta
27   KOWALSKI Michał Bartosz
28   KLAWITER Kazimierz

 

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na      Nazwisko i imiona
liście

1    SENYSZYN Joanna
2    RUTKA Marek Andrzej
3    HASKA Karolina
4    ŁUKASZEWICZ Anna Beata
5    LUBIEWSKI Adam Marek
6    SZUBIŃSKA Bożena Leokadia
7    PONULAK Jan Stanisław
8    KUTWA Marzena
9    WIRKUS Katarzyna Gabriela
10   LAMPART Jacek Heliodor
11   GAJEWSKA Beata Krystyna
12   KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt
13   ŻYNIS Jakub Mikołaj
14   KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz
15   JAROSZ Maciej
16   STENCEL Beata Krystyna
17   KOWALEWSKI Michał Stanisław
18   MARCIAK Rafał Marcin
19   ZAJĄCZKOWSKA Anna
20   CZUBALA Grażyna Teresa
21   LAMENTOWICZ Wojciech
22   SZCZOTKOWSKI Andrzej
23   DRYWA Magdalena Karolina
24   WEKWERT Paweł Władysław
25   STRZELECKA Magdalena Jadwiga
26   SŁUPECKI Jacek Ignacy
27   NOWAK Dominika Wirginia
28   STRZELCZYK Marcin Tomasz

 

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer na         Nazwisko i imiona
liście

1 DZIAMBOR Artur Erwin
2 KOZIEŁ Andrzej Mirosław
3 WAŁDOCH Marcin Piotr
4 KŁECZEK Tomasz Jan
5 LOTKOWSKI Adam
6 TRUSZKOWSKI Michał Maciej
7 SZYMCZAK Wiesława Helena
8 GRYŃ Jarosław
9 STUPKIEWICZ Magdalena
10 BRUC Piotr Sławomir
11 ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof
12 WIECZOREK Łukasz Dariusz
13 SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka
14 GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech
15 DYSZER Michał
16 KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor
17 JARZĘBIŃSKI Damian Piotr
18 KUBIAK Edyta
19 SZYNAKA Paulina Anna
20 WARCIKOWSKA Katarzyna Anna
21 POKRYFKA Paweł Przemysław
22 SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria
23 PAPROCKA Małgorzata
24 DUDA Gabriela Teresa
25 TRELA Zuzanna Dominika
26 SUGIER Sylwia Katarzyna
27 ZBLEWSKA Maria Joanna
28 LIPSKI Przemysław Emil

 

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer na         Nazwisko i imiona
liście

1                      NOWACKA Barbara Anna
2                      PLOCKE Kazimierz Florian
3                      KONWIŃSKI Zbigniew Marek
4                      KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna
5                      BONNA Leszek Jacek
6                      AZIEWICZ Tadeusz
7                      FURGO Grzegorz Witold
8                      SZUMEŁDA Radomir
9                      KWIECIEŃ Janina
10                     WAWROWSKA Danuta Krystyna
11                     SZLAS Rafał Bogusław
12                     DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław
13                     ŁUCZYCKA Krystyna
14                     DOMOZYCH Marika student
15                     STRUK Andrzej Franciszek
16                     SZCZYGIEŁ Karolina Justyna
17                     MIELEWCZYK Iwona Teresa
18                     SZROEDER Jaromir Jacek
19                     KALINOWSKA Jolanta Maria
20                     WOJTUNIK Anna Monika
21                     SINGER Elżbieta
22                     RYCKIEWICZ Iwona Maria
23                     BONDARENKO Adam menager
24                     NAMYŚLAK Hubert Konrad
25                     SOPYŁŁO Tomasz Szczepan
26                     SKÓRZYBÓT Igor student
27                     WITTBRODT Piotr Witold
28                     DĄBKOWSKI Marek Artur